Maria Magdalena Dag 27 juni – Hylke Bonnema

Maria Magdalena Dag 27 juni – Hylke Bonnema
Voel je dat het tijd is om weer écht contact te maken met jezelf?
Tijdens de Maria Magdalena Dag van Hylke Bonnema ontdek je via familieopstellingen, meditatie en lichaamswerk hoe oude patronen en blokkades je nog beïnvloeden. Een bijzondere dag rondom het heilige vrouwelijke, waarin je intuïtie, kracht, zachtheid en authenticiteit opnieuw voelbaar mogen worden.
Met systemisch werk, oefeningen en meditatie ga je niet alleen luisteren, maar vooral ervaren. Je voelt wat er in jou gezien wil worden en krijgt praktische inzichten mee die doorwerken in je dagelijks leven, relaties en persoonlijke groei.
De Maria Magdalena Dag vindt plaats op zaterdag 27 juni in de Hofkerk in Amsterdam van 10:00 tot 17:30 uur. Ervaring is niet nodig, alleen de bereidheid om jezelf een dag lang centraal te zetten.
Gerelateerde producten
-
het 4 weekse Transformatie traject – Nilo Feizie
€550Oorspronkelijke prijs was: €550.€88Huidige prijs is: €88. -
5 JAAR KUKURU Theatershow
€35Oorspronkelijke prijs was: €35.€10Huidige prijs is: €10. -
SPIRIPLAYER
€185 -
Non-Sleep Deep Rest Fundamentals 2.0 – Eliane Bernhard
€347Oorspronkelijke prijs was: €347.€185Huidige prijs is: €185.



