Ontprikkellen met De Nieuwe Adembeweging®
Marleen van den Hout, ook wel koningin van de adem genoemd, is de grondlegger van De Nieuwe Adembeweging. Ze focust heel specifiek. Ze gebruikt de uitademing om je aandacht omlaag te brengen en te houden. Om daarna te leren de adem te ontvangen, in plaats van te halen. Diep in het bekken, waar het stil is en je lichaam ontspant.
Ademen vanuit je bekken maakt je hoofd leeg en versterkt je gronding. De innerlijke dialogen verstillen. Onrust of onzekerheid, maken plaats voor vertrouwen.
Zo verwerk je de prikkels die binnekomen en laat ze uit je systeem vloeien, de grond in. Je wordt weer helder, voelt je energie.
Ademen beïnvloedt alle processen in je lichaam en je hebt daar wel degelijk controle over. Niet enkel in beoefening, maar altijd.
En zoals Marleen zo mooi zegt: zodra je ademt vanuit je bekkenbodem, maak je ruimte om ook diepere lagen in jezelf te kunnen helen. Dat begint met ontprikkelen, en een fysiek gebalanceerde staat van zijn.























